Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 347
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2629699
10676
425
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Domanovszky jelzéssel: Melegedő macska. Olaj, vászon, 80x59 cm 2684835
10677
425
Fényes jelzéssel: Házak. Olaj, farost, sérült, 24×49 cm 2684839
10678
425
4600
Ilosvai Varga I. jelzéssel: Festő munkában, olaj, farost, keretben, 28×34 cm 2677760
10679
425
Ivánfalvy S. jelzéssel: Játszó gyerekek, 1909. Olaj, vászon. Kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 55x68 cm 2677323
10680
425
Margitay (Gy?) jelzéssel: Romantikus hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 50×40 cm 2675882
10681
425
Bartha L jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, kartonon, sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 59x48 cm 2586624
10682
425
Olvashatatlan jelzéssel: Bethlen bástya.
(Kolozsvár) Litográfia, papír, keret nélkül,
jelzett, sérült, foltos. 16x16,5cm 2586625
10683
425
Olvashatatlan jelzéssel: Mátyás király szobor.
jelzett, sérült, foltos. 21x16,5cm 2712225
10684
425
Petőfi portré litográfia jelzett 25x20 cm 2658584
10685
425
Olvashatatlan jelzéssel: Lovak. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 15,5×19,5 cm 2692972
10686
425
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. második felében működött bolgár festő: Tavi táj, 1971. Akvarell, papír. Paszpartuban, üvegezett fa keretben, 57x36 cm 2655520
10687
425
Olvashatatlan jelzéssel: Faluszéle. Olaj, karton, fakeretben, 22,5×32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft