Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 347
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2708851
10603
425
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
László jelzéssel: kompozíció. Olaj, vászon, lyukas. Keretben 55x78 cm 2708853
10604
425
F. Wolf jelzéssel: Osztrák hegyi falu. XIX. sz. Akvarell, ceruza, papír. Jelzett, üvegezett keretben 54x38 cm 2708843
10605
425
Seres jelzéssel: Táj. Olaj, vászon. Jelzett. javított . keretben.80x60 cm. 2708847
10606
425
Hegedűs A. jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Javított . keretben.80x60 cm. 2707817
10607
425
Pleva jelzéssel: Karikatúra. Ceruza, papír. 30x42 cm 2628848
10608
425
AH jelzéssel éjjeli csónakázás olaj farost keretben 11x20cm 2440748
10609
425
Lázár Kriszti jelzéssel: Őszi kertben. Vegyes technika, papír, jelzett, 19,5x28,5 cm hullámos, keret nélkül, kopott paszpartuban. 2506176
10610
425
Czencz jelzéssel: Női portré. Akvarell, papír. 50x34,5 cm 2590802
10611
425
Berkes Gyula 949 jelzéssel. : Tóparti házak. Akvarell, papír, keret nélkül, a festék több helyen lekopott, foltos 23,5x31 cm 2590807
10612
425
Berkes Gyula 944 jelzéssel: Alpesi táj. Akvarell, papír, keret nélkül, a festék több helyen lekopott, foltos 24,5x32,5 cm 2636061
10613
425
GR jelzéssel: 9 kockás képregény. Akvarell, papír, Egyenként 10x10 cm, össz 43x62 cm Karton szélén kis ázás nyommal 2642828
10614
425
SZ.E jelzéssel: Férfi portré. Tus, papír, jelzett (Sz.E), kopott, sérült, üvegezett keretben, 27×17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft