Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 347
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2706033
10736
425
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan (Pataki?) jelzéssel: Vitorlások a távolban. Olaj, vászon. Üvegezett, dekoratív, sérült fakeretben. 33×40 cm 2706251
10737
425
Olvashatatlan (Szantrucsek?) jelzéssel: Udvar (Budai vár?). Olaj, ceruza, vászon. Kissé sérült (apró lyukakkal a vásznon). 31,5×37 cm 2706383
10738
425
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. végi szovjet alkotó: Macskák, 1985. Rézkarc, papír. Foltos. 48x28 cm 2709655
10739
425
14000
Olvashatatlan jelzéssel: Esti nagyvárosi fények. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 39×29 cm 2691079
10740
425
Olvashatatlan jelzéssel: Balatoni vitorlás. Akvarell, ceruza, papír. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 11×15,5 cm 2675423
10741
425
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 44,5x30 cm 2675429
10742
425
1500
Olvashatatlan jelzéssel: Hazafelé. Olaj, fa. Fakeretben. 15,5x20 cm 2691068
10743
425
Olvashatatlan jelzéssel: Balatonkenesei részlet. Kréta, papír. Üvegezett, sérült fakeretben, 16×22,5 cm 2709968
10744
425
Olvashatatlan jelzéssel: Baleset. Nyomat, papír, üvegezett fakeretben. 29,5x42 cm 2710111
10745
425
Olvashatatlan jelzéssel, 1900 körül: Babák népviseletben. Akvarell, ceruza, papír, lap széli apró sérüléssel, kartonra kasírozva. 29×41 cm. Kétoldalas mű, hátoldalán száguldó lovasok, vegyes technika, karton, jelzés nélkül, 31x28 cm. 2712924
10746
425
Olvashatatlan jelzéssel: Nádas. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 12×17 cm 2712925
10747
425
Olvashatatlan jelzéssel: Ártér. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 23,5×42,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft