Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 347
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2703148
10531
425
14000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Lány almával (erotikus kép). Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 80x60 cm 2655594
10532
425
E. Horváth J. jelzéssel, feltehetően XX. eleje: Hazafelé. Gouache, papír. Sérült. Szecessziós, kissé sérült üvegezett fakeretben, 14,5×31 cm 2678991
10533
425
Jelzés nélkül, feltehetően Galambos Margit grafikája: Madonna, 1925-35 körül. Tempera, ceruza, papír. Lap széle kissé sérült. 32,5x16,5 cm 2679004
10534
425
Jelzés nélkül: Art deco divatterv, 1920-as/1930-as évek. Ceruza, akvarell, papír, lap széle kissé foltos, 31,5x19 cm 2704833
10535
425
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. közepe/második fele: találkozás. Ceruza, akvarell, papír. 17x25 cm 2643988
10536
425
Jelzés nélkül: 6 db art deco illusztráció- vagy divatterv, 1930 körül. Ceruza, papír. 12,5x20 cm körüli méretben. 2709110
10537
425
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő. Romantikus táj vitorlással. Akvarell, papír. Jobb felső sarkában sérült. 17x25 cm 2710218
10538
425
22000
cca 1930 Jelzés nélkül: Art deco női fejek, akvarell, papír, korabeli üvegezett keretben, 23,5×16,5 cm 2704865
10539
425
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. eleji magyar festő: Sétálók. Olaj, vászon, kissé sérült, 50x83 cm 2692256
10540
425
24000
XIX. század második felében működő osztrák festő. E. Ginzel jelzéssel: Hölgy portré. Olaj, fa díszes keretben, 30x16cm 2709109
10541
425
cca 1940 Enteriőr terv korabeli modern bútorokkal, Bélint Ferenc lakberendező szárazbélyegzőjével és pecsétjével. Ceruza, kréta, pauszpapír, papírra kasírozva, kissé sérült, 21x36 cm 2709108
10542
425
cca 1910-20 Korabeli bútorok tervei 3 db lapon, Hermann Gmehling gyárának pecsétjével. Vegyes technika, pauszpapír vagy papír, papírra kasírozva, részben hajtásnyomokkal, 21x17 és 21x34,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft