Porcelán Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2654925
11266
424
28000
Zsolnay Pompadour mintás teás csésze 6 db, teljes, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 2656861
11267
424
Zsolnay korsó, matricás porcelán, felirat: "Magyar uránbányászat, 1955-1997. Jó szerencsét!" jelzett, kopásnyomokkal. m: 19 cm 2598389
11268
424
Zsolnay porcelán ülő kislány. Kézzel festett, jelzett, kissé kopott, m: 7 cm 2650376
11269
424
3200
Zsolnay csellózó fiú, porcelán, jelzett, kopott, sérült, m:21cm 2701599
11270
424
Zsolnay cukortartó, kopott, jelzett, m: 10 cm 2575839
11271
424
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel m: 12 cm 2699513
11272
424
Zsolnay búzavirág mintás tányér. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, d: 24,5 cm 2698431
11273
424
24000
Zsolnay eozin mázas akt kagylóval, jelzett, hibátlan, 14×11 cm, m:13 cm 2698436
11274
424
Zsolnay gyertyatartó pillangó mintával, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 14 cm 2539748
11275
424
5500
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 26 cm 2695947
11276
424
Hollóházi Szász Endre által tevezett porcelán dobozka. Matricás, jelzett, mázhibával 9x6 cm 2695272
11277
424
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza. Jelzett, hibátlan. m: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft