Porcelán

Tételek száma: 280

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. matricás, jelzett, hibátlan 25,5 cm
11278.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Hollóházi porcelán korsó, 2 db, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11 cm
11279.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hollóházi cseresznyevirág mintás süteményes készlet, matricás, jelzett, hibátlan.
11280.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Hollóházi porcelán lila váza aranyozott szegéllyel, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 25 cm
11281.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Retró kotyogós kávéfőző Hollóházi szedermintás porcelán kiöntővel, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 26 cm
11282.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Hollóházi art deco tacskó figura. Kézzel festett ,jelzett, hibátlan 10x6 cm
11283.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
22
Hollóházi art deco kis cica, jelzett, hibátlan, 8cm
11284.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
29
Hollóházi porcelán focista (Fradi / FTC), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28 cm
11285.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17
Hollóházi Ludas Matyi, kézzel festett, sérült, jelzett, m:23 cm
11286.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hollóházi virágmintás, matricás porcelán gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 10,5cm
11287.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Hollóházi porcelán kacsa. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 17,5 cm
11288.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Hollóházi Aladin, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13,5 cm
11289.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft