Porcelán Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2699509
11278
424
14000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. matricás, jelzett, hibátlan 25,5 cm 2599436
11279
424
Hollóházi porcelán korsó, 2 db, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11 cm 2563838
11280
424
22000
Hollóházi cseresznyevirág mintás süteményes készlet, matricás, jelzett, hibátlan. 2684473
11281
424
Hollóházi porcelán lila váza aranyozott szegéllyel, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 25 cm 2698314
11282
424
Retró kotyogós kávéfőző Hollóházi szedermintás porcelán kiöntővel, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 26 cm 2695634
11283
424
Hollóházi art deco tacskó figura. Kézzel festett ,jelzett, hibátlan 10x6 cm 2695630
11284
424
Hollóházi art deco kis cica, jelzett, hibátlan, 8cm 2695546
11285
424
Hollóházi porcelán focista (Fradi / FTC), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28 cm 2695274
11286
424
Hollóházi Ludas Matyi, kézzel festett, sérült, jelzett, m:23 cm 2647641
11287
424
Hollóházi virágmintás, matricás porcelán gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 10,5cm 2673512
11288
424
Hollóházi porcelán kacsa. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 17,5 cm 2654930
11289
424
Hollóházi Aladin, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft