Porcelán Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2673348
11302
424
Drasche táncoló medve porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 9 cm 2508057
11303
424
Gránit leveses tál, fajansz, jelzett, kopott, m: 17 cm, d: 33 cm 2697709
11304
424
Kőbányai (fehér mázas, minimális lepattanás a könyvön) és Kispesti Porcelán Gyár porcelán könyvet olvasó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9 cm 2694314
11305
424
Aquincum porcelán akt szobor. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 23 cm 2701179
11306
424
3400
Aquincum / Hüttl Tivatadar porcelán tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal,10×6×2,5 cm 2701467
11307
424
Drasche hamutál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 8 cm 2621931
11308
424
Gránit leveses tál. Matricás, jelzett, hibátlan. 36x21 cm 2673542
11309
424
Aquincumi királylány és békakirályfi. Kézzel festett, jelzett, a lány egyik keze letört, m: 21 cm 2453882
11310
424
500
Drasche váza. Matricázott porcelán, jelzett, csorba m: 15cm 2603230
11311
424
Gránit postás figura, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m:17cm 2701604
11312
424
Kispesti vizes kancsó, kopott, jelzett, m: 22 cm 2575592
11313
424
Aquincumi térdelő akt, kézzel festett, jelzett, apró kopás. m: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft