Porcelán Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2295875
11314
424
9500
Mitterteich 6 db porcelán reggeliző készlet, csészékkel, aljakkal, tányérokkal, matricás, jelzett, kopásokkal 2524487
11315
424
26000
Cseh Altwien 6 személyes mokkás készlet, tálcával, matricás porcelán, jelzett, kopásnyomokkal. 2697331
11316
424
Angol régi fajansz dísztál, mázalatti kék matricás, jelzett, kopásokkal, szélén lepattanás, d: 37 cm 2695090
11317
424
Balázs K: Furulyázó paraszt. Kézzel festett porcelán. Zsolnay vizsgadarab. Jelzett, Zsolnay jelzés nincs benne, hibátlan, m: 20 cm 2695089
11318
424
Ménesi Katalin: Furulyázó paraszt. Zsolnay vizsgadarab. Kézzel festett porcelán, jelzett, Zsolnay jelzés nincs benne, hibátlan, m: 20 cm 2658930
11319
424
28000
Belga porcelán étkészlet, levonóképes, jelzett, kopásnyomokkal 2700328
11320
424
Limoges wc/szék formájú ékszeres dobozka. kézzel festett, jelzett, hibátlan 8 cm 2608268
11321
424
Olasz porcelán váza 2db, jelzett, hibátlan, m:23cm 2421308
11322
424
Antik porcelán hat személyes süteményes készlet. Áttört, kézzel festett, jelzés nélkül. Egy tányér ragasztott. d: 18 cm, d. 26 cm 2603282
11323
424
11000
Portugál Pereiras Valado porcelán virágtartó 2db, és fedeles kínáló, hibátlan, jelzett, m:21-14cm 2659828
11324
424
4800
Wallendorf sárkányos váza, 2db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:18, 20,5 cm 2655252
11325
424
3200
Olasz, Martini, porcelán hamutál, jelzett, mázhibákkal, d: 16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft