Porcelán Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2698316
11362
424
Boci formájú tejkiöntő, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, m: 9 cm 2698319
11363
424
Boci formájú tejkiöntő, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, m: 9 cm 2695279
11364
424
Metzler & Ortloff porcelán porcelán Puttó pingvinnel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19 cm 2695277
11365
424
Metzler & Ortloff porcelán porcelán csizmás fiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm 2697208
11366
424
Antik kínai fedeles váza, kézzel festett porcelán, kopott, szájperemén minimális restaurálás, jelzés nélkül, m: 32 cm 2697333
11367
424
6 db vegyes csésze, matricás porcelán, nagyrészt jelzettek, minimális kopással. 2694393
11368
424
Julen Rörstand Sweden 1979. Kékfestett svéd fali tányér, eredeti dobozban, jelzett, hibátlan. 19,5x19,5 cm 2694391
11369
424
Julen Rörstand Sweden 1978. Kékfestett svéd fali tányér, eredeti dobozban, jelzett, hibátlan. 19,5x19,5 cm 2694390
11370
424
Julen Rörstand Sweden 1974. Kékfestett svéd fali tányér, eredeti dobozban, jelzett, hibátlan. 19,5x19,5 cm 2694238
11371
424
Famille Rose kézzel festett porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm 2694222
11372
424
Kuangxi kék-fehér mintás kínai porcelán illatszeres palack, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, jelzett, m: 6 cm 2694221
11373
424
Kuangxi kék-fehér mintás kínai porcelán illatszeres palack, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, jelzett, m: 7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft