Porcelán Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2599445
11350
424
Glenfiddich Pure Malt Scotch Whiskey kiöntő, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, m: 14 cm 2619885
11351
424
Elisabethan Staffordshire angol dísztányér, matricás porcelán, falra nem akasztható, kopott, jelzett, d: 27cm 2653256
11352
424
Rembrandt képet ábrázoló porcelán fali tál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 26,5 cm 2605299
11353
424
Victoria kínaizáló mini hiányos készlet, kopott, jelzett. 2586215
11354
424
Waldstein tálka. Kézzel fetsett, jelzett kis kopással. 18 cm 2586239
11355
424
British Anchor teáskanna. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 25 cm 2680365
11356
424
Retro orosz teás kanna. Jelzett, matricás, hibátlan 20 cm 2406008
11357
424
Olde Alton Wane kék mintás porcelán tányér, levonóképes, jelzett, kis lepattanással, d: 20 cm 2566169
11358
424
Azerbajdzsán Baku emlék falitál, kopott, jelzés nélkül, d:15cm 2632110
11359
424
Royal Dux, őzike, porcelán, jelzett, hibátlan, m:11 cm 2663874
11360
424
Távol-keleti fali dísztányér kézzel festett mintával, fém akasztóval. Jelzett, kopásnyomokkal, alján kisebb csorbákkal, d: 18,5 cm 2697362
11361
424
Gustav Klimt nagy méretű bögre. Díszdobozban. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft