Porcelán Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2655253
11326
424
6500
Francia Napóleon konyakos hamutál, fajansz, kopásnyomokkal, 19x19 cm 2650310
11327
424
Boch belga porcelán tálka (2db). Kézzel festett, jelzett, hibátlan . D: 11 cm 2650312
11328
424
3200
Villeroy&Boch ,, Children of the World" emlék porcelán tál, dobozában, hibátlan, jelzett d: 20 cm 2650364
11329
424
3200
Rosenthal fali dísztányér, Bjorn Wiinblad által tervezett mintával (III. Aladdin találkozik a varázslóval.). Kézzel festett, jelzett, hibátlan , d: 16 cm 2701510
11330
424
Kínai mokkás készlet, hiányokkal, kopott. 2701390
11331
424
4 személyes angol fajansz süteményes készlet, mázrepedésekkel, jelzett, d: 19,5-31,5 cm 2701504
11332
424
KPM jelzett porcelán étkészlet, hiányos, kopott, néhányon lepattanás. 2701386
11333
424
KPM jelzett süteményes tányér, 6db, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, d: 19,5 cm 2701379
11334
424
KPM jelzett mártásos és mustártartó, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, m: 11-14 cm 2701381
11335
424
KPM jelzett só és bors tartó, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, h: 13,5 cm 2701384
11336
424
KPM jelzett leveses tányér, 3 db , kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, lepattanással d: 24,5 cm 2676114
11337
424
Négylovas barokk stílusú hintó (osztrák?) jelzett, kézzel festett, sérült, ló farka hiányos, h: 40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft