KPM jelzett só és bors tartó, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/KPM-jelzett-so-es-bors-tarto-kezzel-festett-porcelan-kopasnyomokkal-h-13-5-cm~II2701381
2701381
11335
424
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: KPM jelzett só és bors tartó, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, h: 13,5 cm
: nagy_andras