Porcelán Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2664421
11422
424
Schirnding Bavaria limitált kiadású porcelán dísztányér. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 20 cm 2659856
11423
424
2200
Kínai porcelán váza, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, m: 16 cm 2655247
11424
424
3200
Unterweissbach retro porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11 cm 2664427
11425
424
Heinrich porcelán dísztányér Louis Payen által tervezett mintával, UNICEF jótékonysági kiadás. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 20 cm 2655248
11426
424
3200
Delt váza, porcelán, jelzett, mázrepedéssel, m: 15,5 cm 2650305
11427
424
Alba Iulia porcelán jegesmedve figura. Jelzett, hibátlan m: 10 cm 2679563
11428
424
Royal Worcester Diana és Prince of Wales esküvő porcelán bonbonniere. Matricás, jelzett, hibátlan d: 11cm 2679559
11429
424
Aynsley Prince of Wales family tree porcelán tálka. Matricás, jelzett, hibátlan 15 cm 2679558
11430
424
Jelzés nélkül: Dísz porcelán 27 cm 2679557
11431
424
Auerhann porcelán nyelű tálaló készlet. Eredeti dobozában. Jelzett, hibátlan. 2701738
11432
424
Párizsi dísz tányér, jelzett, kopott, d: 27 cm 2701662
11433
424
Kínai jelzett, leveses csésze, kopott. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft