Porcelán Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2701651
11434
424
5 db vegyes korsó, részben jelzett, kopásokkal, 2701598
11435
424
Porcelán csengő, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 18 cm 2701520
11436
424
Angol fajansz mokkás csésze, 6 db, hibátlan, jelzett. 2701376
11437
424
Retró kotyogós kávéfőző Hollóházi szedermintás porcelán kiöntővel, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 23 cm 2701378
11438
424
Alföldi, hiányos mokkás készlet, csorbákkal, jelzett. 2439268
11439
424
Női akt,fehér mázas porcelán, jelzés nélkül, vaspötty, kopott. m: 14,5cm 2467164
11440
424
2 db nagy méretű tál. Jelzettek, matricás, hajszálrepedéssel mindkettő d: 30 cm 2467162
11441
424
Cseh porcelán dísztál, lányokkal. Matricás, jelzés nélkül, kopásokkal d: 30 cm 2623120
11442
424
RN jelzéssel angol fajansz tányér, jelzett, kopásnyomokkal, d: 25 cm 2449764
11443
424
Keleti jellegű porcelán bonbonierre, matricás, kopott. d: 11cm 2676886
11444
424
2 db porcelán tojás, matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm 2700215
11445
424
Retró geometrikus porcelán váza, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft