Porcelán Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2701846
11386
424
P&B Japan teaedény. Kézzel festett, jelzett, fedele sérült. 24x17 cm 2701758
11387
424
4 db klf szerelmi jelenetes porcelán mokkás csésze. Kézzel festett, jelzés nélkül, kopással 5 cm 2700324
11388
424
Augarten virágos bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 8 cm 2700322
11389
424
Jelzés nélkül: virágos kenőcsös tégely. Kézzel festett, jelzett, apró kopással. d: 9 cm 2700319
11390
424
Cseh Alt Wien ékszeres dobozka historizáló jelenettel. Matricás, jelzett, kopott. 13 cm 2700316
11391
424
4400
3 db Oscar Schlegel porcelán bonbonniere. matricás, jelzett, kis kopással. 11-7,5 cm 2700344
11392
424
Porcelán testű cseh óra réz óratesttel, jelzés nélkül, matricás, kopásokkal 15 cm 2671791
11393
424
4 db Hutschenreuter gyümölcs mintás reggeliző tányér. Matricás, jelzett, hibátlan d: 20 cm 2671793
11394
424
Jelzett porcleán tál d: 36 cm Matricás, hibátlan. 2671790
11395
424
2 darab Rosenthal kínáló tálka, Fehér mázas, jelzett, hibátlan d: 14 cm 2567573
11396
424
Angol teás kanna. Matricás porcelán jelzett, hibátlan 23 cm 2621956
11397
424
Kézi festésű kínai teás csésze, aljjal. Kis kopással Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft