Porcelán Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2654933
11290
424
Hollóházi porcelán bohócpár, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 22 cm 2654935
11291
424
Hollóházi porcelán lány paprikával, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 25 cm 2655245
11292
424
Hollóházi porcelán ,,Seherezádé", kézzel festett, jelzett, kopott, apró vaspötty, ragasztott. m: 25 cm 2650302
11293
424
2200
Hollóházi porcelán sirály, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, hibátlan. m: 21 cm 2671233
11294
424
Hollóházi porcelán "Zalaegerszeg" kulacs, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 23 cm 2700424
11295
424
Hollóházi kézzel festett halacska, jelzett, hibátlan, m: 7 cm 2700422
11296
424
Hollóházi vizapár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm 2700421
11297
424
Hollóházi libás fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 2700420
11298
424
Hollóházi liba, kézzel festett, jelzett, hibátlan , m: 16 cm 2700419
11299
424
Hollóházi favágó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm 2700418
11300
424
Hollóházi favágó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm 2698603
11301
424
Aquincum madárka, porcelán, jelzett, m: 7,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft