Porcelán Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2697434
11242
424
Zsolnay pillangómintás szendvicses készlet, 6 személyes, tálca + 6 db tányér. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal, mázrepedésekkel, 44x16 cm, d: 16,5 cm 2697706
11243
424
Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi", kézzel festett, jelzett,(tervező:Sinkó András), kopásnyomokkal, m: 13 cm 2697698
11244
424
Zsolnay virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7 cm 2697696
11245
424
Zsolnay virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 2697694
11246
424
Zsolnay pillangómintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 2697692
11247
424
Zsolnay virág mintás kaspócska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 6 cm 2695282
11248
424
Zsolnay virágmintás porcelán szószos tál. Matricás, jelzett, kopott, d: 23 cm 2695789
11249
424
Zsolnay bonbonier, kézzel festett porcelán, jelzett, d: 9 cm 2695881
11250
424
Zsolnay birkózó medvék. Kézzel festett, jelzett (Markup Béla), hibátlan, m: 30 cm 2695948
11251
424
Zsolnay pillangó mintás dobozka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7,5x7,5 cm 2697202
11252
424
Zsolnay bordás váza, eozin mázas porcelánfajansz, jelzett, 1920 körül, szájperemén apró restaurálással, m: 12 cm 2694313
11253
424
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 19 cm, h:21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft