Porcelán Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2700337
11194
424
Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 9 cm 2695165
11195
424
Herendi Rothschild porcelán cipő, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 10x5 cm 2698610
11196
424
28000
Herendi nagy méretű zöld Apponyi mintás, háncs nyomott váza, hibátlan, jelzett. m: 28cm 2700331
11197
424
Herendi Apponyi fantázia mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8 cm 2700452
11198
424
14000
Herendi zöld Fleur de Indes (india kosaras) mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, rózsán apró lepattanások, m:16 cm, d:16 cm 2700335
11199
424
Herendi Eton mintás ékszeres dobozka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 7 cm 2700327
11200
424
Herendi Eton mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9 cm 2698596
11201
424
Herendi Niang Nanking Bouquet mintás cukortartó, rózsákon apró lepattanás, kézzel festett porcelán, jelzett, m: 10 cm 2698599
11202
424
Herendi fehér rózsa, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, 7,5x8cm 2698601
11203
424
Fehér mázas Herendi váza, jelzett: masszába nyomott Herend, hibátlan, m: 15,5 cm 2698651
11204
424
Herendi libát etető lányka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 19 cm 2673229
11205
424
Herendi honfoglaló magyar porcelán figura. Kézzel festett, jelzett (1943), a kürt vége letört, m: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft