Porcelán Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2673234
11206
424
Herendi porcelán liba. Kézzel festett, jelzett, javított, m: 7,5 cm 2630813
11207
424
3800
Herendi virág mintás figurális bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11x9cm 2697705
11208
424
Herendi 1959 virágmintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d: 10 cm, 2698650
11209
424
Herendi labdarózsa mintás, koi halas bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, sérült a hal farka. d: 11 cm 2697702
11210
424
Herendi porcelán puttó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm, Tervező: Nemes György 2697701
11211
424
Herendi petrezselyem mintás körmös kaspó, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 10 cm 2647597
11212
424
Herendi porcelán zöld virágmintás kis tálka, 4 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 7,8 cm 2695637
11213
424
14000
Herendi Cleopatra, fehér mázas, jelzett (Szilágyi Nagy István), kopásnyomokkal, m:24 cm 2695635
11214
424
Herendi Léda és a hattyú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9,5 cm 2695629
11215
424
Herendi porcelán harkály figura, kézzel festett, jelzett, egészen apró kopásnyommal, m: 8 cm 2695283
11216
424
Herendi "Emlék a herendi porcelángyárból, mely 1839-ben alapíttatott" bisquit porcelán plakett d: 8 cm 2695878
11217
424
28000
Herendi menyecske figura. Fehér mázas porcelán, jelzett, hibátlan, m: 31 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft