Porcelán Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2698567
11230
424
Fehér mázas Herendi tálca, jelzett: masszába nyomott Herend, hibátlan 28x17cm 2698568
11231
424
Fehér mázas Herendi leveles tálka, jelzett: masszába nyomott Herend, hibátlan 20x17cm 2698569
11232
424
Herendi fehér mázas kenyeres tál, jelzett: masszába nyomott Herend, hibátlan 21x15,5cm 2698580
11233
424
Fehér mázas Herendi váza, jelzett: masszába nyomott Herend, apró tűzrepedéssel m: 15cm 2698581
11234
424
Fehér mázas Herendi gyertyatartó, jelzett: masszába nyomott Herend, hibátlan m:16cm 2698583
11235
424
Fehér mázas Herendi hamutál, jelzett: masszába nyomott Herend, hibátlan d: 15cm 2698584
11236
424
Fehér mázas Herendi korsó, jelzett: masszába nyomott Herend, hibátlan m: 16,5cm 2698586
11237
424
Fehér mázas Herendi korsó, jelzett: masszába nyomott Herend, hibátlan m: 16,5cm 2698588
11238
424
Fehér mázas Herendi korsó, jelzett: masszába nyomott Herend, hibátlan m: 16,5cm 2698595
11239
424
Fehér mázas Herendi teknős, jelzett: masszába nyomott Herend, minimális mázkopásokkal h: 11cm 2599431
11240
424
5500
Zsolnay fehér mázas porcelán libás lány, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16 cm 2596919
11241
424
15000
Zsolnay szalonnázó paraszt figura kézzel festett jelzett hibátlan 36cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft