Porcelán Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2695092
11254
424
Zsolnay eozinmázas, bányász váza, Jó szerencsét felirattal, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2695091
11255
424
Zsolnay eozin mázas porcelán, bordás váza. Jelzett, kis kopással, szájperemén apró tűzrepedés m: 16 cm 2701837
11256
424
Zsolnay porcelán teás kanna. Matricás, jelzett, kissé kopott aranyozással 26 cm 2700326
11257
424
Zsolnay porcelán bonbonniere. Matricás, jelzett, kopott. d: 8 cm 2700318
11258
424
3 db Zsolnay kulacs magyaros mintákkal. Kézzel festett, jelzett, 12-7,5 cm 2700341
11259
424
3400
Zsolnay retro porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal 14 cm 2637101
11260
424
Zsolnay 4 személyes teás készlet, jelzett, 1940 körül. 2701422
11261
424
28000
Zsolnay virágmintás lábas kulacs, kézzel festett, jelzett, három lába ragasztott, m: 31 cm 2471388
11262
424
Zsolnay levélmintás hamutál. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 11 cm 2654924
11263
424
Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán szendvicses tálca és kompótos készlet. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal. 2654929
11264
424
80000
Zsolnay Pompadour mintás, hiányos étkészlet, teljes, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett. 2654928
11265
424
Zsolnay Pompadour mintás mokkás csésze 6 db + 1db cukortartó, teljes, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft