Zsolnay eozin mázas porcelán, bordás váza. Jelzett, kis kopással, száj... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-eozin-mazas-porcelan-bordas-vaza-Jelzett-kis-kopassal-szajperemen-apro-tuzreped~II2695091
2695091
11255
424
Leírás: Zsolnay eozin mázas porcelán, bordás váza. Jelzett, kis kopással, szájperemén apró tűzrepedés m: 16 cm
: karap_norbert