Porcelán Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2695166
11218
424
Herendi virágmintás, porcelán fogvájótartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 10x6cm 2695656
11219
424
Herendi virágmintás ragutál, citrom fogóval. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: cm 2701728
11220
424
Óherendi, Herendi virág mintás, rózsás kínáló tál. Kézzel festett, jelzett Lavel Budapest, rózsák sérültek 28x21 cm. 2700336
11221
424
Herendi cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d:8 cm 2701556
11222
424
Herendi csikós porcelán fali tál, fehér mázas, hibátlan, eredeti dobozában, d: 15 cm 2512862
11223
424
Herendi Balaton litofán (fény felé tartandó) dísztányér. Fehér és biszkvit mázas, Jelzés nélkül, hibátlan. d: 22 cm 2668663
11224
424
Herendi nagyméretű tortatál. Fehér mázas, alján a jelzés részben lereszelve, felül néhány karcolással, d: 37 cm 2668622
11225
424
Herendi főzelékes tál kelbimbós fedővel. Fehér mázas, jelzett, hibátlan, d: 24 cm 2421102
11226
424
Herendi dombornyomott virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 15 cm 2659833
11227
424
3200
Herendi porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 2575901
11228
424
Herendi porcelán gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal d: 12 cm 2671854
11229
424
Herendi virág mintás porcelán fogpiszkáló tartó. kézzel festett, jelzett, hibátlan 4 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft