Porcelán

Tételek száma: 280

Herendi virágmintás, porcelán fogvájótartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 10x6cm
11218.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Herendi virágmintás ragutál, citrom fogóval. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: cm
11219.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
10
Óherendi, Herendi virág mintás, rózsás kínáló tál. Kézzel festett, jelzett Lavel Budapest, rózsák sérültek 28x21 cm.
11220.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
9
Herendi cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d:8 cm
11221.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Herendi csikós porcelán fali tál, fehér mázas, hibátlan, eredeti dobozában, d: 15 cm
11222.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Herendi Balaton litofán (fény felé tartandó) dísztányér. Fehér és biszkvit mázas, Jelzés nélkül, hibátlan. d: 22 cm
11223.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Herendi nagyméretű tortatál. Fehér mázas, alján a jelzés részben lereszelve, felül néhány karcolással, d: 37 cm
11224.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Herendi főzelékes tál kelbimbós fedővel. Fehér mázas, jelzett, hibátlan, d: 24 cm
11225.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
11226.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Herendi porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
11227.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Herendi porcelán gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal d: 12 cm
11228.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Herendi virág mintás porcelán fogpiszkáló tartó. kézzel festett, jelzett, hibátlan 4 cm
11229.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft