Porcelán Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2678074
11182
424
Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással a rózsán d: 6 cm 2695644
11183
424
Herendi porcelán Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 14,5×8 cm 2695643
11184
424
Herendi Viktória mintás kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal 18x12 cm 2695651
11185
424
Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13 cm 2700334
11186
424
Herendi Viktória mintás hamus. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12 cm 2700339
11187
424
Herendi Viktória mintás cipőcske. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 11 cm 2699137
11188
424
Herendi Viktória mintás porcelán cipő. Kézzel festett, jelzett (125 éves jubileum), minimális kopással, 10x5x4,5 cm 2698452
11189
424
Herendi Viktória mintás, nagy méretű tál, jelzett, kopott, 29x25 cm 2700338
11190
424
Herendi Viktória mintás cipőcske. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 11 cm 2695164
11191
424
Herendi Viktória mintás, porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:7cm 2695163
11192
424
Herendi Viktória mintás, kerek, porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:8cm 2695162
11193
424
Herendi Viktória mintás porcelán hamutál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 9x6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft