Porcelán Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2671374
11338
424
Goebel Gustav Klimt porcelán plakett, matricás, jelzett, díszdobozban, hibátlan, 6×9 cm 2661619
11339
424
Sarreguemines France XV. Louis, francia, fajansz, smokkás és teás csészealj, 3-3db. 1890-1910 között. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, egyik teás alj hajszáll repedés. D: 111,5-14 cm 2698649
11340
424
Dorothea Moldenhauer - Rosenthal szarvasbogár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 1940 körül. 9x6 cm 2698705
11341
424
30000
Herendi Tertia fürdőző nő, biscuit porcelán, hibátlan, Lux Elek terv, jelzett, m: 37 cm 2699109
11342
424
Német rokokó figura, eredeti dobozában, jelzett, hibátlan. m: 20 cm 2699538
11343
424
Gyermek tányérmelegítő, porcelán, réz. Tányéron kis hajszálrepedésekkel, kopásokkal, jelzés nélkül. d: 22 cm 2682175
11344
424
2 db német porcelán figura, kézzel festett, jelzés nélkül, gyári repedésekkel, m: 17 cm, 13 cm 2659542
11345
424
Vegyes porcelán tétel, egy db jelzett, kopásokkal, torta sütőtál, melegítőtál és füles tál, d: 19-33cm 2682686
11346
424
Kétrészes, füles porcelán kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, kisebb kopásnyomokkal, sérült, ragasztott, 25x19 cm 2637096
11347
424
Elsőáldozó reggeliző csésze, matricás porcelán, jelzett, Bavaria, hibátlan, 19x8,5cm 2578777
11348
424
Német Echt Gold irizáló porcelán váza, etikettel jelzett, mázrepedésekkel, m:29cm 2599442
11349
424
3800
Porcelán kávés kiöntő, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft