Cseh Altwien 6 személyes mokkás készlet, tálcával, matricás porcelán,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Cseh-Altwien-6-szemelyes-mokkas-keszlet-talcaval-matricas-porcelan-jelzett-kopasnyomokka~II2524487
2524487
11315
424
26000
Leírás: Cseh Altwien 6 személyes mokkás készlet, tálcával, matricás porcelán, jelzett, kopásnyomokkal.
: nagy_andras