Zsolnay korsó, matricás porcelán, felirat: "Magyar uránbányászat, 1955... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-korso-matricas-porcelan-felirat-Magyar-uranbanyaszat-1955-1997-Jo-szerencset~II2656861
2656861
11267
424
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,41 EUR , 5,88 USD
Leírás: Zsolnay korsó, matricás porcelán, felirat: "Magyar uránbányászat, 1955-1997. Jó szerencsét!" jelzett, kopásnyomokkal. m: 19 cm
: nagy_andras