Porcelán Tételek száma: 239
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2409543
11111
421
24000
Óherendi, Herendi Viktória mintás nagy tál, pecsenyés tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 41x31 cm 2575595
11112
421
Herendi porcelán Déryné (Déry Istvánné Széppataki Róza (1793-1872), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm. az első magyar opera-énekesnő, a vándorszínészet korának legnépszerűbb színésznője. Legnagyobb sikereit énekes szubrettként aratta. 2538721
11113
421
40000
Herendi Párizs lángja, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, szépen restaurálva m:30,5cm 2523672
11114
421
14000
Herendi csigán lovagló puttó kézzel festett aranyozott jelzett porcelán figura kopásnyomokkal, kopásnyomokkal. 17x19cm 2538887
11115
421
15000
Herendi Viktória mintás szószos tál, Lavel Budapest felirattal, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal,23x17 cm 2532498
11116
421
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 29,5 cm 2538855
11117
421
Herendi virágmintás rózsás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. d: 13 cm 2575833
11118
421
Herendi pillangó levélen. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanással 8x8 cm 2575901
11119
421
3200
Herendi porcelán gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal d: 12 cm 2598268
11120
421
Herendi Széchenyi István porcelán büszt, fehér és bisquit, jelzett, hibátlan, m: 22 cm 2597597
11121
421
Herendi Porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett a lúd egyik szárnyán apró
csorbával, m: 20 cm, h: 26 cm 2640392
11122
421
Herendi petrezselyem mintás tálka telefongyár felirattal kézzel festett jelzett kopással13cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft