Porcelán Tételek száma: 239
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2675446
11183
421
Zsolnay Mecseki Szénbányák bányász korsó. Jelzett, apró kopással, m: 14 cm 2675441
11184
421
Zsolnay búgócsigás lányka. Fehér mázas porcelán, jelzett, kis kopással, 15,5x8x12 cm 2675445
11185
421
Zsolnay Mecseki Szénbányák bányász korsó. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm 2672833
11186
421
Zsolnay fehér mázas porcelán teáskanna. Jelzett, kisebb hibákkal, m: 17 cm 2672716
11187
421
Zsolnay porcelán váza aranyszínű dekorral. Kézzel festett, jelzett, kisebb kopásnyomokkal, m: 14 cm 2674307
11189
421
3800
Zsolnay búzavirág mintás porcelán élkszertartó, Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 9 cm 2674165
11190
421
Zsolnay MSZMP feliratos két tányér d: 19 cm, + csésze. Kézzel festett, jelzett, kopott 2677177
11191
421
Zsolnay vegyes tétel, 6db csészealj, 1 db nagy tányér, 2db süteményes tányér, 1db cukortartó fedele ragasztott, 1db teáskanna, kopásokkal, apró lepattanással. 2677179
11192
421
Zsolnay bölény, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14,5 cm, h: 16 cm Tervező: Sinkó András 2644776
11193
421
Zsolnay virág mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, m: 13 cm 2644778
11194
421
Zsolnay virág mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, m: 13 cm 2676033
11195
421
Kínai forgatható asztalközép 5db porcelán tálka. Matricás, jelzett, kis kopással. Forgó műanyag tálon 37 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft