Zsolnay búgócsigás lányka. Fehér mázas porcelán, jelzett, kis kopással... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-bugocsigas-lanyka-Feher-mazas-porcelan-jelzett-kis-kopassal-15-5x8x12-cm~II2675441
2675441
11184
421
Leírás: Zsolnay búgócsigás lányka. Fehér mázas porcelán, jelzett, kis kopással, 15,5x8x12 cm
: tm