Porcelán Tételek száma: 239
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2673223
11147
421
Herendi porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 7x7 cm 2673229
11148
421
Herendi honfoglaló magyar porcelán figura. Kézzel festett, jelzett (1943), a kürt vége letört, m: 10 cm 2673233
11149
421
Herendi porcelán nyuszik, 2 db. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 3x2,5 cm 2673234
11150
421
Herendi porcelán liba. Kézzel festett, jelzett, javított, m: 7,5 cm 2672760
11151
421
Herendi zöld virágmintás süteményes készlet, tálca + 6 db tányér. Kézzel festett, jelzett (tanuló), minimális kopással, 32x15 cm, d: 15,5 cm 2666320
11152
421
Herendi indiaisara kos mintás óriás, tojás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11,5x8cm 2666321
11153
421
Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 11x85cm 2666323
11154
421
Herendi Viktória mintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 9,5 cm 2671327
11155
421
Herendi kék virágmintás pohár és tálka. Kézzel festett, jelzett (tanuló), minimális kopással, m: 6 cm, d: 10,5 cm 2671286
11156
421
Herendi rózsák levélen. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással, 16x9 cm 2674303
11157
421
24000
Herendi Rotschild mintás porcleán gyertyatartó, Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22 cm 2677191
11158
421
Herendi Viktória mintás bonbonniere rózsás fedéllel Kézzel festett, jelzett, rózsákon apró lepattanás, kopásnyomokkal. d: 8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft