Herendi zöld virágmintás süteményes készlet, tálca + 6 db tányér. Kézz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-zold-viragmintas-sutemenyes-keszlet-talca-plus-6-db-tanyer-Kezzel-festett-jelzett-~II2672760
2672760
11151
421
Leírás: Herendi zöld virágmintás süteményes készlet, tálca + 6 db tányér. Kézzel festett, jelzett (tanuló), minimális kopással, 32x15 cm, d: 15,5 cm
: karap_norbert