Porcelán Tételek száma: 239
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2462052
11123
421
Herendi porcelán tavirózsa. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 14 cm 2522174
11124
421
14000
Herendi BFR (BOUQUET de FRUITS) mintás bonbonier, jelzett, kopott. m:9cm, d: 9,5cm 2631077
11125
421
Herendi Tertia kék virágos háború előtti kávés csészék: 6 db csésze + 6 db alj. 5 db csésze
alj hibátlan, 1 db alsó peremén apró lepattanás/horzsolás. 1 db csésze hibátlan, 1 db csészén
belül fekete pötty, 2 db csészén belül pici pókháló mázrepedés, 1 db csésze peremén parányi repedés, 1 db
csésze peremén hosszabb repedés. Jelzett. 2590888
11126
421
Herendi mézet cipelő maci (mackó, medve), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm 2646702
11127
421
Herendi Viktória mintás körmös mini váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm 2676165
11128
421
Herendi porcelán süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 20,5 cm 2676141
11129
421
15000
Herendi porcelán süteményes készlet, 5+1, hiányos, kézzel festett, jelzett, minimális kopással 2676146
11130
421
15000
Herendi porcelán virágmintás süteményes készlet 5 + 1 darabos, hiányos, kézzel festett, jelzett, kis kopással 2626881
11131
421
13000
Herendi Eton mintás bonbonier, apró lepattanás a rózsán, kézzel festett, jelzett, m:10 cm, d:12 cm 2667925
11132
421
Herendi purpur Apponyi mintás bonbonier rózsás fedéllel. Kézzel festett, jelzett, a rózsán javítással, m: 10 cm 2667819
11133
421
Herendi Nikotex reklámos, szív alakú porcelán csikknyomó. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungary 1940), minimális kopással, ragasztott, m: 4,5 cm 2606452
11134
421
Herendi Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 13,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft