Porcelán Tételek száma: 239
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2675957
11196
421
Zsolnay porcelán teás készlet 6 személyes, egy csészealj hiánnyal. Matricás, jelzett, kopásokkal 2564522
11197
421
Zsolnay virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 30 cm 2670907
11198
421
Zsolnay hiányos kártya mintás készlet 4 mokkás csésze + 5 alj, 2 teás csésze + 1 alj 2676137
11199
421
3400
Szász Endre által tervezett Hollóházi jelzett porcelán ékszeres doboz / Faces designed by Endre Szasz Hollohaza chinaware jewelry box 9x7x4 cm 2677185
11200
421
Hollóházi Szász Endre mini plakett 6x4cm, bársonyra applikálva, keretezve, 23x20cm 2524379
11201
421
Hollóházi viza pár, kézzel festett, jelzett, kopásokkal 23 cm 2645894
11202
421
Hollóházi matyó népviseletes pár. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 12 cm, 11 cm 2645898
11203
421
Hollóházi porcelán mókus, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 13,5 cm 2645900
11204
421
Hollóházi kutya. Kézzel festett porcelán. Kopott. jelzett. m: 12 cm 2575786
11205
421
Hollóházi virág mintás dobozka. Matricás, jelzett, hibátlan 9x7x4 cm 2618671
11206
421
Hollóházi porcelán térdelő akt. Kézzel festett, jelzett, ragasztásnyommal, m: 30 cm 2647159
11207
421
Hollóházi porcelán váza, Pioneer szarvasi vetőmagüzem és Szarvas címerrel, matricás, jelzett, hibátlan, m: 16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft