Porcelán Tételek száma: 239
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2523950
11340
421
Antik Minton teáscsésze aljjal, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, mázrepedésekkel, csorbákkal, jelzett, XIX. század, csésze m: 6,5 cm, csésze alj d: 15 cm. 2523946
11341
421
Antik Altwien csokoládés csészealj, kézzel festett porcelán, jelzett, d: 14 cm, XIX. század, kopásnyomokkal. 2643747
11342
421
Antik porcelán gyümölcskosár alakú bonbonier, jelzés nélkül, restaurált, kopott, m: 12 cm 2608268
11343
421
24000
Olasz porcelán váza 2db, jelzett, hibátlan, m:23cm 2632783
11344
421
Wedgwood gyermek reggelitőkészlet, Nyúl Péter eredeti dobozában, porcelán, jelzett, hibátlan. 2625207
11345
421
Lippelsdorfi hintó, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 20 cm 2575734
11346
421
Ens rózsa. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással 10x7 cm 2645906
11347
421
Szovjet porcelán figura kutya kecske vadászat. Aranyozott, kézzel festett porcelán, hibátlan, m:13cm. KIEV USSR 1970-es évek / Soviet Porcelain Figurine Dog Goat Hunt Gilding KIEV USSR 1970s . 2645907
11348
421
3db porcelán bonbonier, jelzettek (Thomas Ivory stb.) Kopásnyomokkal. D: 6-9cm 2645908
11349
421
4 db porcelán váza, részben jelzett Zsolnay, Hollóházi, egyik sérült, többi kopásnyomokkal. M: 11-18cm 2645910
11350
421
4200
Vegyes porcelán tétel, bonbonier, tálka, stb. részben jelzett, Hollóházi, Edelstein, Herendi. Kopásnyomokkal. (6db) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft