Porcelán Tételek száma: 239
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2671791
11316
421
4 db Hutschenreuter gyümölcs mintás reggeliző tányér. Matricás, jelzett, hibátlan d: 20 cm 2671786
11317
421
Kínai teáskanna. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 23 cm 2671793
11318
421
Jelzett porcleán tál d: 36 cm Matricás, hibátlan. 2669724
11319
421
Német ovális, fali dísztányér pár, fajansz XIX. sz., öblében relief, színesen festett jelenet, enyelgés, udvarlási jelenet. Sérült, törött, Jelzett. 44x35 cm 2668904
11320
421
Jelzés nélkül: női akt. Fehér mázas porcelán. 23 cm hibátlan 2671374
11321
421
Goebel Gustav Klimt porcelán plakett, matricás, jelzett, díszdobozban, hibátlan, 6×9 cm 2671788
11322
421
2 személyes Rosenthal Ivory reggeliző készlet. Matricás, jelzett, minimális kopással, egyik csészén repedéssel 2671790
11323
421
2 darab Rosenthal kínáló tálka, Fehér mázas, jelzett, hibátlan d: 14 cm 2676886
11324
421
2 db porcelán tojás, matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm 2675419
11325
421
Meissen porcelán tálka, pillangó dekorral, kézzel festett, jelzett, eredeti akrtondobozában, újszerű állapotban, d: 8 cm. 2561486
11326
421
Capodimonte rózsák. Kézzel festett, jelzett, sérült. m:5 cm 2355792
11327
421
Rosenthal Weichnachtsteller 1924 - Theodor Kärner karácsonyi kiadású porcelán dísztányér. Máz alatti kék festéses, jelzett, hibátlan. / Rosenthal Christmas edition plate. Marked, flawless. d: 21,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft