Porcelán Tételek száma: 239
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2628534
11244
421
180000
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
2626994
11245
421
200
Arzberg, matricás porcelán szoszié, szószos kiöntő, matricás porcelán, apró kopásnyomokkal, jelzett, 20x11x10cm 2643834
11246
421
2 db Kis méretű japán satsuma jellegű váza. Kézzel festett, jelzett, kopott, mázrepedéssel 10-15 cm 2622731
11247
421
15000
Schierholz pporcelán kínáló puttókkal. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal. d:24 cm 2590889
11248
421
Lladró spanyol figura, Koalák, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan m: 20 cm 2553708
11249
421
Medvebocsok birkóznak, fehér mázas porcelán, jelzés nélkül, kopott, apró lepattanás, jelzett, m:12cm 2637955
11250
421
14000
24 darabos Rosenthal tányérkészlet, matricás porcelán, jelzett, hibátlan, d: 16,5-19,5-22,5-26 cm 2517094
11251
421
2 db kínai porcelántányér, kontúr matricás és kézzel festett, jelzett, erősen kopott, d: 26 cm 2489507
11252
421
4 db porcelán tálka, matricás, kopott, részben jelzett. d: 7 és 16,5 cm között (Capodimonte, Delft, Kensington) 2517099
11253
421
Metzler Orloff hausmaler festett porcelán hamutál, jelzett, erősen kopott, d: 9 cm 2576498
11254
421
Porcelán fali dísz, fa keretben 13x28 cm 2676114
11255
421
Négylovas barokk stílusú hintó (osztrák?) jelzett, kézzel festett, sérült, ló farka hiányos, h: 40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft