180 000 Ft
486,49 EUR, 529,41 USD
Viktória mintás váza, Fischer Vilmos, Kolozsvár, 1881, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, Balla József nagybányai festő lakásából, m: 53 cm