Porcelán Tételek száma: 239
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2675858
11256
421
Kínai porcelán lámpa, kézzel festett, jelzett, m: 32 cm 2675845
11257
421
5500
Royal Copenhagen 2 db porcelán dísztányér, máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan, d: 18 cm 2675842
11258
421
4800
Royal Copenhagen 1972 München olimpia, dísztányér, máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan, d: 20,5 cm 2675836
11259
421
Royal Copenhagen karácsony 1969-1982, dísztányér, 3 db, máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan, d: 18 cm 2675765
11260
421
14000
Royal Dux szecessziós virágos porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 19 cm 2677307
11261
421
Szent Flóriánt a tűzoltók védőszentjét ábrázoló porcelán bili / kübli. Kézzel festett, jelzés nélkül, lepattanássokkal d: 22 cm, m: 14 cm 2677389
11262
421
Antikizáló jelenetes porcelán tálca, matricás, jelzés nélkül, lepattanással, kopott, 27x40 cm 2677279
11263
421
Német rokokó jelenetes porcelán, jelzett, kopott, m: 22cm 2677249
11264
421
2 db porcelán figura, jelzett: Romania, poceram, Alba - Julia. Kopott, sérült. m: 15,5cm 2677298
11265
421
2 db kis méretű kínai díszváza sárkányos díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással, gyári hibákkal, kopásnyomokkal, m: 8,5 cm 2667963
11266
421
Aranyozott porcelán malacpersely, "Wedding Fund" felirattal, jelzés nélkül, újszerű állapotban, h: 13 cm 2651415
11267
421
Teáskanna, cukortartó és tejkiöntő, 6 db csésze, porcelán, jelzett, erősen kopott. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft