Porcelán Tételek száma: 239
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2670756
11292
421
Grünwald Mór Budapest porcelán kiöntő, kézzel festett, jelzett, sérült, hiányos, m: 11 cm 2677166
11293
421
Román porcelán virágos díszkosár, kézzel festett, jelzett, virágokon kis lepattanásokkal, 32×19 cm 2677171
11294
421
600
2 db kolozsvári román porcelán kanál és puttós figura. Kézzel festett, jelzett, a kanálon lepattanással 14 cm, 11 cm. 2677182
11295
421
2 db bodrogkeresztúri fonott tálka, jelzett, kopott. d: 13 és 22 cm 2642824
11296
421
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár), Bognbár, festett, román biszkvit porcelán, jelzett, sérült, m: 22 cm 2642823
11297
421
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár), Csavargó, festett, román biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan, m: 24 cm 2642822
11298
421
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár), Cipész, festett, román biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan, m: 19 cm 2642821
11299
421
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár), Hegedűs, festett, román biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan, m: 26 cm 2642793
11300
421
Csavargó, román biszkvit porcelán figura. Kézzel festett, jelzett (Cluj Napoca - Kolozsvár), a bőrönd ragasztása elengedett, lejár a talapzatról, m: 24 cm 2398520
11301
421
Fajansz kinyitható gömb dísz, karácsonyfa dísz, ékszertartó. Kézzel festett, jelzés nélkül. hibátlan. d: 50 mm 2319230
11302
421
Wood & Son postahivatal mintás porcelán country stílusú teáskanna. Matricás, jelzett, alján hajszál repedéssel 23 cm 2648373
11303
421
Román jegesmedve, porcelán, kopott, jelzett, m: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft