Porcelán Tételek száma: 239
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2476037
11304
421
Epiag Pirkenhammer fedeles díszváza, kobaltkékkel festett porcelán, plasztikus arannyal díszítve, kopott, jelzett, m: 26cm, oldalán babérkoszorúban két keresztbe tett égő fáklya E betűvel körbefogva, amely feltehetően "egyetértésre" utal. 1920-1930 körül. 2505081
11305
421
Royal Dux porcelán fajdkakas figura, kézzel festett porcelán, apró csorba, jelzett m: 14,5 cm 2446036
11306
421
Viktoria csehszlovák porcelán váza, irizáló réteggel, matrica: Jean-François Millet: Kalászszedők (1857) című festményével díszítve. Jelzett. Kopott. m: 30cm 2642820
11307
421
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár) , Cipész, festett, román biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan, m: 24 cm 2642818
11308
421
Cluj Napoca - Kolozsvár: Virágáruslány. Kézzel festett, jelzett, román biszkvit porcelán figura. Hibátlan, m: 21 cm 2642817
11309
421
Cluj Napoca - Kolozsvár: Horgász. Kézzel festett, jelzett, román biszkvit porcelán figura. Hibátlan, m: 22 cm 2675917
11310
421
30000
2 db nagy méretű kínai kapu őrző porcelán sárkány figura. Jelzés nélkül, kézzel festett, kis sérülésekkel. 52 cm 2673157
11311
421
Vegyes porcelán tétel, Hollóházi tálka, Aquincum kislány, Hollóházi Ludas Matyi, apró lepattanás, kopásnyomokkal, vegyes méretben. 2675961
11312
421
Mártásos edény. Porcelán, jelzés nélkül, kézzel festett, kis kopással. d: 14 cm, m: 11 cm 2675959
11313
421
Kínai padlóváza kézzel festett, jelzett, hibátlan. 40 cm 2670891
11314
421
Német porcelán primadonna, táncos figura, jelzett, sérült 11 cm 2670910
11315
421
9 személyes teás készlet, virág mintás, matricás, jelzés nélkül, hibátlan Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft