Porcelán Tételek száma: 239
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2355789
11328
421
Rosenthal Weichnachtsteller 1923 - Ernst Hoefer karácsonyi kiadású porcelán dísztányér. Máz alatti kék festéses, jelzett, hibátlan. / Rosenthal Christmas edition plate. Marked, flawless. d: 21,5 cm 2439268
11329
421
Női akt,fehér mázas porcelán, jelzés nélkül, vaspötty, kopott. m: 14,5cm 2440480
11330
421
4200
Unterweissbach fekvő puttó, fehér porcelán, jelzett, kopás nyomokkal, újja restaurált. h:15 cm 2467164
11331
421
2 db nagy méretű tál. Jelzettek, matricás, hajszálrepedéssel mindkettő d: 30 cm 2467162
11332
421
Cseh porcelán dísztál, lányokkal. Matricás, jelzés nélkül, kopásokkal d: 30 cm 2461974
11333
421
2 db kínai porcelán fookutya. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással. 7 cm 2628141
11334
421
Porcelán kinyitható tojás madaras díszítéssel, matricás jelzés nélkül 10cm 2628138
11335
421
Kínai porcelán bonboniere lábakon matricás jelzett 8cm 2628139
11336
421
6 darab porcelán Becherovka pohárka, matricás, jelzés nélkül 6 cm 2628143
11337
421
Szélmalmot ábrázoló porcelán petróleumlámpa 10 cm, plusz tányér d: 8 cm jelzés nélkül 2647736
11338
421
Hummel/Goebel trombitás angyalka, kézzel festett fajansz, jelzés nélkül, sérült , m: 6cm 2523940
11339
421
Antik Altwien teáskanna, kézzel festett porcelán, jelzett, XIX. sz. első fele, fedele hiányzik, kopott, lepattanásokkal, m: 9,5, d: 18,5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft