Medvebocsok birkóznak, fehér mázas porcelán, jelzés nélkül, kopott, ap... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Medvebocsok-birkoznak-feher-mazas-porcelan-jelzes-nelkul-kopott-apro-lepattanas-jelzet~II2553708
2553708
11249
421
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Medvebocsok birkóznak, fehér mázas porcelán, jelzés nélkül, kopott, apró lepattanás, jelzett, m:12cm
: nagy_andras