Arzberg, matricás porcelán szoszié, szószos kiöntő, matricás porcelán,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Arzberg-matricas-porcelan-szoszie-szoszos-kionto-matricas-porcelan-apro-kopasnyomokkal~II2626994
2626994
11245
421
200
Leírás: Arzberg, matricás porcelán szoszié, szószos kiöntő, matricás porcelán, apró kopásnyomokkal, jelzett, 20x11x10cm
: nagy_andras