Herendi Párizs lángja, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokka... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-Parizs-langja-kezzel-festett-porcelan-jelzett-kopasnyomokkal-szepen-restauralva-m~II2538721
2538721
11113
421
40000
Kikiáltási ár:
40 000 Ft 108,11 EUR , 117,65 USD
Leírás: Herendi Párizs lángja, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, szépen restaurálva m:30,5cm
: tm