Herendi csigán lovagló puttó kézzel festett aranyozott jelzett porcelá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-csigan-lovaglo-putto-kezzel-festett-aranyozott-jelzett-porcelan-figura-kopasnyomokkal-~II2523672
2523672
11114
421
14000
Kikiáltási ár:
14 000 Ft 37,84 EUR , 41,18 USD
Leírás: Herendi csigán lovagló puttó kézzel festett aranyozott jelzett porcelán figura kopásnyomokkal, kopásnyomokkal. 17x19cm
: nagy_andras