Herendi virágmintás rózsás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kopás... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-viragmintas-rozsas-bonbonniere-Kezzel-festett-jelzett-kopasnyomokkal-d-13-cm~II2538855
2538855
11117
421
Leírás: Herendi virágmintás rózsás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. d: 13 cm
: nagy_andras