Porcelán Tételek száma: 309
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2623564
11227
417
Herendi kék virágmintás mintás kerek tálka és váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. D:10, m: 6 2623565
11228
417
Herendi virágmintás váza . Kézzel festett, jelzett, hibátlan. M:19,5 cm 2623414
11229
417
Herendi virágmintás gyufatartó, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 6cm 2623575
11230
417
Herendi porcelán sárga rózsa. Kézzel festett, jelzett, kopott. 8x8 cm 2623579
11231
417
Herendi virágmintás leveles tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 15x8 cm 2623637
11232
417
120000
Herendi virágmintás barokkos váza, másik oldalán: Szegedi dóm , kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm 2623635
11233
417
180000
Herendi virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 36,5 cm 2630746
11234
417
2 db Herendi virágmintás porcelán kistányér kézzel festett jelzett hibátlan 20cm 2631077
11235
417
Herendi Tertia kék virágos háború előtti kávés csészék: 6 db csésze + 6 db alj. 5 db csésze
alj hibátlan, 1 db alsó peremén apró lepattanás/horzsolás. 1 db csésze hibátlan, 1 db csészén
belül fekete pötty, 2 db csészén belül pici pókháló mázrepedés, 1 db csésze peremén parányi repedés, 1 db
csésze peremén hosszabb repedés. Jelzett. 2630826
11236
417
Herendi virág mintás tálka, kézzel festett, jelzett, kopott, 8x6 cm 2629372
11237
417
Herendi tertia kínálótál, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott. m: 14 cm 2629362
11238
417
Herendi virág mintás áttört kosár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28x20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft