Porcelán Tételek száma: 309
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2582798
11324
417
2 db Gránit retró mintás tányér. Jelzett, kisebb mázhibákkal, kopásnyomokkal, d: 24 cm 2483941
11325
417
Gránit fajansz fűszertartó, kézzel festett, jelzett, kopásokkal + 6 db bakelit szalvétagyűrű 2582090
11326
417
Drasche, kézzel festett festett porcelán bonbonnier, kopott, jelzett, d: 11cm 2625600
11327
417
Drasche népi díszítésű kulacs kézzel festett jelzett kopásokkal 11 cm 2461974
11328
417
2 db kínai porcelán fookutya. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással. 7 cm 2539723
11329
417
Potschappel 1872 Drezda jelzésű porcelán díszvázácska, kopott, repedt, m:12cm 2558403
11330
417
Cseh mitológia jelenetes porcelán tányér, jelzett, hibátlan, d:24cm 2466424
11331
417
Kínai teás készlet, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, sérült, hiányos 2554937
11332
417
Epiag, Koszorúsné 1962 jelzett porcelán tál kézi, aranyfestéssel 23,5 cm (Koszrúsné herendi porcelán festőjeként is ismert.) 2594170
11333
417
Kínai rizsszemes kávés, teás készlet, 12 személyes. Máz alatti kék festéssel, jelzett. Helyenként kopásnyomok, apró hibák előfordulhatnak. 2505081
11334
417
14000
Royal Dux porcelán fajdkakas figura, kézzel festett porcelán, apró csorba, jelzett m: 14,5 cm 2446036
11335
417
Viktoria csehszlovák porcelán váza, irizáló réteggel, matrica: Jean-François Millet: Kalászszedők (1857) című festményével díszítve. Jelzett. Kopott. m: 30cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft