Porcelán Tételek száma: 309
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2630815
11275
417
Zsolnay virág mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 13 cm 2630781
11276
417
Zsolnay virágmintás, bordás, váza, kopásnyomokkal, jelzett, d:15cm 2629351
11277
417
Zsolnay virág mintás váza kézzel festett jelzett hibátlan m:13 cm, d: 16 cm 2625599
11278
417
Zsolnay Kecskemét város címerével díszített tálka kézzel festett jelzett kopott 8 cm 2593813
11279
417
Zsolnay porcelán fát szedő kisfiú, kézzel festett, jelzett, kis mázhibával, az alján elhalványult jelzéssel, 15×13,5 cm 2630152
11280
417
Zsolnay fehér mázas kályhacsempe, jelzett, foltos, sérült, 21,5x20x5 cm 2441541
11281
417
Zsolnay virág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopottas, 10,5x10,5x6cm 2631141
11282
417
Zsolnay porcelán mokkás csésze + alj, matricás, jelzett, kopásnyomokkal 2603955
11283
417
Zsolnay porcelán tálka, 6 db, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, eredeti dobozában (egyet kivéve), d: 8 cm 2596909
11284
417
Zsolnay kaspó virágmintás kézzel festett jelzett máz repedésekkel d: 10 cm, m: 10 cm 2596911
11285
417
Zsolnay kaspó virágmintás kézzel festett jelzett hibátlan d: 10 cm, m: 10 cm 2598533
11286
417
Zsolnay Fürtös György által tervezett söröskorsó, pirogránit, jelzett, hibátlan, m:16cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft